Hakkında gulet kiralama

Biz kaş ta 20 senedir yatçılık faaliyeti gösteren bir familya aksiyonletmesiyiz.misafirlerimize gelişigüzel ve yatılı olarak tekne turu organizasyonları sunmaktayız.

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla yapılacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra bâtınecek bedel listemiz (KDV hariç) süflidaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur sonunda kaptana para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda aldatmaınan çkamer kahve ve tur boyunca sutaş ücretsizdir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, devam sürücü yahut sigorta teminatı gereksinimlerinizi zıtlayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size yetkin bir anahtarla Avrupa'yı aptalfetme olanakı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok tercih edilen kiralama ofislerinden birtakımlarına dide atın.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günce 4 saate kadar tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

2015 senesinde revize edilen teknemiz, gökçe yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her ayrıntı düşünülerek donatı..

Selin III takribî 16 metre uzunluğunda bedduaşap bir gulet havaı yat. Gezinin en motorunu kullanacak rağmen rüzgarlar genellikle çok sakin gibi, iki direği ve yelken vardır. güverte şeşnda bu 2 henüz bir araba çift üst 2 pare çift kişilik kabin ve ön 2 vahit kabin, 4 banyo, mecmu ve oturma vadiına malik bir aşhane vardır. üst üste, teknenin üst güverte tedirgin etmek masası ve sandalyeler ile güneşten, gölgeli geniş bir kuut yerı - tığ çoğunlukla takılmak ve hasbihâl budur.

Our trip was a great mix of adventure, fun, and relaxation. I highly recommend those looking to take a boat trip in the Mediterranean to book with Yapıt through airbnb. Booking a boat trip through airbnb at first made me a little nervous, but it worked out perfectly.

Selin III yavaş engebeli Likya kenarlarında adalar ve koylar gidiş yürekin mefkûre bir 16 metrelik tik kurma gulet vardır. Harika bir sülale yahut kol tatil; Bir ispirto ile bir şezlong üzerinde dinlenebilir yahut bir şnorkel kapmak ve har deniz atlamak.

Mavi Sefer esnasında genellikle tekne motor gücü ile seyrine devam bodrum gulet kiralama değer fakat esinti koşulları, yelken donanımı ve rüzgârın cepheü elverdiğyağsız yelkenler de kullanılır. Tekne tipi: kökleşik bedduaşap Gulet, donanımları özümleme yılı ve yenilenme yıllarına bağlı olarak çeşitleme gösterebilir Yat kiralama yetişekında çocuklarda yaş hat yoktur.

Join buraya tikla the adventure and have the time of your life when you charter your next vacation aboard the Gulet Evita . You may end up calling it your best vacation EVER like a lot of our past guests, we have references to share contact us.

The Ilayda is a single-masted gulet, a design traditional to this part of the Anatolian coastline. She is built of teak and mahogany, and başmaklık been extensively remodelled and refurbished by Captain Nihat. The space originally designed with 6 double cabins özgü been re-arranged to hold 4, for unequalled space and comfort.

Akotour Yatçılık 2002 yılında Iye ve Akdeniz sularının kalbi olan Marmaris’te kurulmuş bir yat charter firmasıdır. Akotour bünyesinde bulundurduğu özel olarak seçilmiş tekneleri ile Türkiye ve Yunanistan sularında şilenmeıslara ve özel gruplara görev vermektedir. Ayrıca, misafirlerimiz için sunmuş olduğumuz gulet yat gezileri, mai turlar ve bareboat charter gibi dalgalı tatil seçeneklerini bulundurmaktadır. Türk ve Yunan sularında kaptanınız ile yan yana rotanızı ve aşçınız ile beraberinde belirleyebileceğiniz en alımlı çalımlı ve lezzetli oku Türk mutfağından yemekleri tatmak kabilinden muhteşem bir şansa sahipsiniz. Akotour Ailesi tüm hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaya apiko, bu hizmetler siz ve misafirleriniz bağırsakin en nüktedan detaysına kadar düşünülmüş olan konforunuzdur. Bizim amacımız siz değerli ziyaretçilerimizin yaz tatillerini teknelerimiz ve hizmetlerimizle unutulmaz bir deneyim haline getirmenin nazireünü vermektir, adeta benzersiz bir dinlence. Akotour Ailesi, eskiden birsonsuz gulet tekneleri ile yat gezilerine tıkızlmış ve yapmış oldukları geziler sırasında ayırtına varmış oldukları eksiklikleri gideren bir kurumdur. Bu yüzden misafirlerimizin düşünceleri ve onların isteklerini telafi etmek bizler yürekin rahatsızlık olmamaktadır.

Aradığınız yatla ilgili vesair detayları burada belirtiniz. Yat tipi, Beden malzemesi, Uzunluk ve gayrı özel talepler ? Captcha

Thanks so much to Erdem's treat, we had a wonderful day on the yacht! You sevimli swim at anywhere you want, also you will have an excellent chef with you, we really miss the steak!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında gulet kiralama”

Leave a Reply

Gravatar